Služby

Instalace tepelných čerpadel STIEBEL ELTRON

stiebel_logoNaši technici působí v oblasti tepelné techniky již více než 17 let. Instalujeme tepelná čerpadla vzduch-voda, země-voda německého výrobce STIEBEL ELTRON. Pro výkon odborných prací máme vyškoleny vlastní pracovníky. Mezi naše další obory činnosti patří průmyslová automatizace, klimatizace,  elektromontážní a topenářské práce, projekce elektro.

garance kvalityNaši pracovníci jsou proškoleni firmou Stiebel Eltron pro montáž a servis tepelných čerpadel. Jsme oprávněni instalovat tepelná čerpadla ve státních dotačních programech  Nová zelená úsporám, Kotlíkové dotace (zkouška profesní kvalifikace dle zákona 406/2000 Sb.). Autorizované uvedení do provozu je součástí ceny tepelného čerpadla.

Pro bezpečný a dlouhodobý provoz tepelného čerpadla je třeba dodržet technické podmínky dané výrobcem. Ty vycházejí z dlouholetých zkušeností firmy s provozem tepelných čerpadel a mají chránit konečného zákazníka, montážní firmu i dodavatele před chybnou montáží nebo funkcí zařízení. Z tohoto důvodu je nutné provádět instalaci jen na základě projektu, zpracovaného kvalifikovaným projektantem. Již ve fázi projektování je možné konzultovat projekt s techniky firmy Stiebel Eltron. Před začátkem nebo během montáže (před uvedením do provozu) je možno objednat konzultační návštěvu servisu. Tato návštěva je hrazena objednatelem.

Instalace podlahového topení

Provádíme pokládku a instalaci podlahového topení UPONOR, IVAR pro rodinné domy, rekreační objekty, průmyslové provozy. Kvalitní topná trubka je základem funkčnosti a spolehlivosti systému vytápění. Klademe důraz na vysokou teplotní a tlakovou odolnost, dlouhou životnost a nízký koeficient drsnosti na vnitřní straně trubky (nízké tlakové ztráty). S podlahovým vytápěním využijete každý čtverečný centimetr v místnosti k tomu, abyste v ní vytvořili zdravé vnitřní prostředí. S podlahovým vytápěním ušetříte ve srovnání s konvenčními topnými systémy až 12% nákladů na energii a provoz.

uponor_logoPodlahové topení UPONOR

UPONOR – německý výrobce dodává systémy vodního podlahového vytápění jak pro novostavby, tak pro rekonstruované budovy. Je možné použít různé zdroje tepla, ale nejefektivnější je využití obnovitelných zdrojů energie. Více systémů pokládky, vhodný pro každou aplikaci.
Záruka výrobce na kompletní systém 10let.

Podlahové topení IVARIVAR-logo

Léty prověřené kompletní řešení německého výrobce pro rodinné domy a průmyslové aplikace. Potrubí materiálové složení PE-RT / AL / PE-RT (polyetylén / hliníková vrstva / polyetylén) IVAR Turatec pro dlouhou životnost a funkčnost vašeho systému topení.  Vícevrstvé potrubí s minimální délkovou roztažností(0,025 mm/m.K) a tvarovou stálostí k dosažení vysoké provozní životnosti. Je univerzálně použitelné, čímž urychluje a usnadňuje provedení montáže.
Záruka výrobce 10 let na systém.

© 2024 IQ instal – tepelná čerpadla STIEBEL ELTRON